-->
 Początki tego bloga sięgają końca roku 2018. Przez ten czas dużo się tu wydarzyło. Może jednak zacznę swoją opowieść od początku. 


Początki… 


W połowie grudnia 2018 roku w pierwszej klasie liceum na lekcji informatyki mieliśmy założyć bloga na ocenę. Wtedy stworzyłam bloga o nazwie „Musicalove-love i miał dotyczyć teatru, głównie musicali. Pierwszy post pojawił się 9 stycznia 2019 roku i był to post powitalny. Przez pół roku regularnie publikowałam na blogu. Oczywiście zdarzały się problemy, np. parę razy Facebook zablokował mi link do niego, ale zawsze udawało mi się wyjść cało z tego problemu. 

Kryzys 


W wakacje 2019 roku nastąpił pierwszy kryzys. Zauważyłam, że nie mam już pomysłów na nowe posty. Rzadko chodziłam do teatru, a więc nie miałam o czym pisać. Doszłam do wniosku, że pisanie czegokolwiek co dotyczy teatru, tylko po to, żeby ten blog „żył nie ma najmniejszego sensu. 


Pierwsza zmiana 


We wrześniu 2019 roku zmieniłam tematykę oraz nazwę bloga. Zamiast tematów teatralno-musicalowych publikowałam posty lifestylowe, a nazwę przekształciłam na Woman in black. Ta zmiana przetrwała trzy miesiące. W grudniu 2019 roku zauważyłam, że posty, które tutaj się znajdują przypominają bardziej wpisy do pamiętnika niż na blog lifestylowy. Aktywności na nim nie było żadnej. Nie poddałam się jednak i postanowiłam wprowadzić kolejne zmiany. 
Druga zmiana 


Na początku 2020 roku ten blog zmienił nazwę na „Kulturalna.blog i opierał się na szeroko rozumianej kulturze i sztuce. Zmieniłam całkowicie styl pisania – zaczęłam pisać bardziej dla innych niż dla samej siebie. Do marca 2020 roku wszystko zapowiadało się dobrze. Aktywność zaczęła rosnąć. Niestety wtedy zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o pandemii w Polsce, które 12 marca zostały potwierdzone. Na dodatek Facebook postanowił zablokować mi dożywotnio link do bloga – był to moment totalnego załamania, po którym postanowiłam zrobić sobie przerwę od pisania. Powrót do bloga i ostatnia zmiana 

Przerwa nie trwała długo, zatęskniłam i w połowie maja 2020 roku powróciłam pełna energii wraz z nową tematyką — lifestyle. Zmieniłam też nazwę bloga na lifestylegirl.pl i kupiłam własną domenę. Od tego czasu działam tu regularnie i robię plany na przyszłość.  


Aktualnie 

Jak sugeruje nazwa, treści bloga raczej kierowałabym do dziewczyn i młodych kobiet, niemniej jednak jest on tworzony dla wszystkich bez wyjątku. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Przeważają tutaj recenzje książek, ale od czasu do czasu pojawiają się inne treści m.in. recenzje spektakli, polecajki ciekawych miejsc czy moje przemyślenia.  

 

 


Ciekawostka 


Nie wiem, czy wiesz, ale przez jakiś czas prowadziłam z koleżanką wspólnego bloga. Była to krótka, ale ciekawa przygoda. Jeśli masz ochotę poczytać, o czym pisałyśmy – zajrzyj TU

Brak komentarzy:

-->