Hej, cześć. Witam w nowym roku 2020. 9 stycznia mija dokładnie rok od założenia bloga, z czego się bardzo cieszę.

Zaczęło się to w 2019 na lekcji informatyki  1 klasie liceum, gdzie właśnie na ocenę mieliśmy założyć bloga i stworzyć post, itp. Ja założyłam bloga stricte musicalowego o nazwie " Musicalove-love", w którym nie tylko opisywałam musicale, które widziałam, ale też wszystko co było z nimi związane. Po kilku miesiącach zauważyłam, że pisanie tylko o musicalach mnie męczyło i zdarzało  mi się pisać na całkowicie inne tematy, które  totalnie nie były związane z główną tematyką bloga. Tak więc 24 września 2019 zmieniłam całkowicie bloga i nadałam mu charakter life-stylowy i zmieniłam nazwę na bardziej neutralną, niezobowiązującą " Woman in black". Natomiast 4 stycznia  2020  przekształciłam go w bloga kulturalnego, o nazwie " Kulturalna blog".  Będzie blog związany z szeroko rozumianą kulturą, czasami będą pojawiać się wstawki z mojego życia, lecz nie będą one znajdować się na  porządku dziennym.

Wyprzedzając pytania, wszystkie te zmiany robię po to, żeby odnaleźć się w świecie pisania i pisać to dla różnych ludzi, a przy okazji dzielić się swoją pasją, zainteresowaniami. Cały czas próbuję odnaleźć coś co rozwinęłoby mi skrzydła piśmiennicze, a zarazem zainteresowało każdego.

Obecnie będzie to blog, w którym będę starała się opisywać różnego rodzaju spektakle z różnych teatrów czy to muzycznych czy też dramatycznych, ale też koncerty, wydarzenia kulturalne. Nie zabraknie również postów związanych z muzyką ( nie będą to posty o koncertach), książkach, itp. Chcę, aby ten blog się rozwijał, aby można było znaleźć na nim różnorodne, ale ciekawe teksty, które z przyjemnością się czyta. Na blogu mam zamiar  ukazywać  ciekawszą, kulturalną Polskę.

Mam nadzieję, że spodoba wam się zmiana, którą wprowadziłam i zagłębicie się w lekturę na blogu.

Brak komentarzy: