-->

Hej, cześć, witaj. Naprawdę bardzo cieszę się, że zechciałaś, bądź zechciałeś wejść do mojego świata. Pozwól, że na początku trochę  opowiem o sobie i o tym, skąd w ogóle pomysł na tego bloga, a także co będziesz mógł/mogła znaleźć tutaj. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to, co tutaj tworzę i że chcesz zostać ze mną w moim świecie na dłużej.


Nazywam się Kinga. Mam 16 lat. Jestem w 1 klasie liceum na profilu humanistycznym. Tego bloga założyłam przede wszystkim na ocenę na lekcje informatyki, ale ze względu na to, że uwielbiam pisać i chciałabym dzielić się z innymi tym, co mnie interesuje, to postanowiłam go pociągnąć. 

Swoją przyszłość chciałabym związać z psychologią lub dziennikarstwem. 
Moim marzeniem, chociaż nierealnym jest zostać aktorką.


Jestem fanką:
* muzyki,
* teatru, w szczególności Muzycznego w Gdyni,
* musicali,
* podróży,
* kotów,
* tańca,
* wierszy,
* itp.

Ten blog będzie miał charakter lifestylowy, w którym będę recenzować książki, spektakle teatralne. Pojawiać się będę również ciekawe miejsca do odwiedzenia, moje przemyślenia, to co mnie  interesuje. Tematykę tego bloga będę starała się poszerzać o nowe pomysły, które „przyjdą” mi do głowy. W przyszłości możliwe, że pojawią się jakieś posty o tematyce psychologicznej. Niemniej jednak jestem otwarta na wasze propozycje, tego, co ma się tutaj znajdować. Będzie mi bardzo miło, jeżeli będziecie podsyłać mi swoje propozycje.
 
Mam nadzieję, że będziecie się  tu dobrze czuć i razem ze mną wejdziecie i odkryjecie piękno mojego świata, i zostaniecie tutaj na dłużej.


Do usłyszenia. Kinga2 komentarze:

-->